Kdo jsme?
Divize Úklid-J@ruška s.r.o. zahájila svou činnost dnem 1. 9. 2008 se sídlem v Ostravě a je dceřinou společností firmy Great Service s.r.o., která působí na trhu již od roku 1998. Moravskoslezský kraj je hlavní oblastí, kde poskytujeme služby a plníme přání našich spokojených zákazníků, kteří se k nám s důvěrou vracejí.Vzhledem k tomu, že po celou dobu naší existence usilujeme o komplexní a nejvyšší kvalitu služeb, rozhodli jsme se naši nabídku rozšířit o činnosti spojené s pravidelnými a jednorázovými úklidy.

Proč zvolit právě naši úklidovou firmu? Hlavním krédem rodinné společnosti Úklid-J@ruška s.r.o. je vysoká kvalita, serióznost, důslednost, ale i pečlivost a spolehlivost. Vybíráme si spolupracovníky, které zaškolujeme a prověřujeme tak, aby Vám dokázali poradit a svou práci vykonávali profesionálně. Naše čisticí prostředky mají vysokou kvalitu a účinnost proti bakteriím a mikrobům, zároveň jsou antistatické a zdravotně nezávadné. Naši pracovníci využívají pouze vlastních prostředků a úklidové techniky, na straně klienta tak nevznikají žádné finanční nároky na jejich pořizování.Naším největším pozitivem oproti konkurenci je to, že jsme rodinnou firmou, což náš klient pocítí při kontaktu, kdy se setká s ochotou, časovou flexibilitou a kladným přístupem. S každým zákazníkem jednáme individuálně a snažíme se splnit všechny jeho požadavky.

Starosti s úklidem přenechejte nám!


Naším cílem je uspokojit Vaše potřeby a převzít Vaše každodenní starosti spojené s touto oblastí, abyste se mohli věnovat věcem, které jsou pro Vás prioritní. Toto pole působnosti je opravdu široké. Což dokazuje fakt, že se zaměřujeme na úklidy hrubé, komplexní, jednorázové, ale i pravidelné. Nabízíme své služby jak komerčnímu, tak i soukromému sektoru.


Jsme si vědomi, že pokud chceme uspět v naší konkurenceschopné společnosti, musíme splnit i ty nejnáročnější potřeby. Naším hlavním cílem je vyhovět zákazníkovi, dodržet termíny poskytovaných služeb a garantovat očekávané odvedení práce. Jsme přesvědčeni, že v naší webové prezentaci najdete vše, co se potřebujete o naší společnosti dozvědět a rádi se na nás obrátíte.